Oglasi posao

  • DENTALNI ASISTENT – 3 djelatnika/ce

    Manpower za svog klijenta, veći dentalni centar u Zagrebu, traži više osoba za rad na mjestu dentalnog asistenta.
    Poslodavac je moderan stomatološki centar koji njeguje individualan pristup pacijentu, a u svom radu koristi moderne i vrhunske tehnologije uz kvalitetu kao imperative u radu.
    Zbog širenja poslovanja, tražimo vedre, pouzdane i zainteresirane ljude za poziciju.

    Opis posla:
    • asistiranje doktoru dentalne medicine (sve grane stomatologije, uključujući implantologiju)
    • pripremanje ordinacije i stomatološke jedinice za rad
    • pripremanje i upućivanje pacijenta za zahvat
    • prijem pacijenata, unos podataka o pacijentu u sustavi slični administrativni poslovi
    • vođenje dentalnog statusa i kartoteke pacijenta
    • održavanje čistoće dentalnog pribora; provođenje sterilizacijskih postupaka i kontrola sterilizacije
    • vođenje evidencije o potrošnim materijalima, te njihovom isteku roka valjanosti
    • nadgledanje i praćenje pacijentovog ponašanja u ordinaciji i njegova stanja
    • davanje uputa pacijentu prije i nakon zahvata (upute u oralnu higijenu)
    • samostalno zbrinjavanje medicinskog, kemijskog i mehaničkog otpada prema važećim zakonskim propisima

    Potrebni uvjeti:
    • SSS/VŠS – medicinska sestra/tehničar, dentalni asistent/ica
    • poželjno je iskustvo rada u području dentalne medicine, ali nije uvjet
    • razvijene komunikacijske vještine
    • strpljivost i ljubaznost u pristupu pacijentu
    • pouzdanost i točnost u radu

    Poslodavac nudi:
    • stalni radni odnos
    • rad u internacionalnom okruženju
    • neradne vikende!
    • dinamičnu radnu atmosferu
    • stimulativna primanja
    • priliku za stručnim usavršavanjem i radom u svim granama dentalne med icine
    • stvaranje novih kontakata unutar struke

    U koliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a ispunjavate osnovne uvjete natječaja, molimo da se prijavite Manpower agenciji slanjem svog životopisa na hrvatskom jeziku do 1.6.2018.
    Za više informacija (tko je poslodavac i sl.), možete mi se javiti na dijana.zver@manpower.hr ili +385 91 4303 035.
    Zadržavamo diskreciju kandidata!

  • Dentalna asistentica sa završenom školom (ocjena Odličan) traži posao na području Splita.

    Kontakt:
    Petra Šarić
    0913015975
    petra.saric2201@gmail.com

  • Licencirana dentalna asistentica traži posao u ordinaciji na području Zagreba i okolice.
    Kontakt na broj mobitela 099/676-6006